O nas

Do tego w różny sposób doceniamy naszych partnerów biznesowych. Każdy, kto decyduje się na współpracę z Sativa Life, może porzucić obawy o swoją przyszłość, gdyż nasza wiedza i doświadczenia powinny być drogowskazem dla wszystkich w osiąganiu zamierzonych celów.

Różne miejsca, lecz zawsze jedna droga w tworzeniu modelu biznesowego. Zawsze jest ona jasna i uczciwa, co sprawia, że nawet w najbardziej odległych zakątkach nasze produkty dają radość potrzebującym.

Sativa Life dzięki swojej ściśle powiązanej z użyciem konopi walnie przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Warto bowiem wiedzieć, że uprawy konopi mają aż 4 większy wpływ na oczyszczanie powietrza niż drzewa.

Co robimy?

 W Sativa Life oferujemy naszym klientom nadzieję na znacznie lepsze zdrowie i znacznie lepsze życie w podeszłym wieku. Tym samym mogą je oni wykorzystać możliwie najlepiej ze swoimi bliskimi. Branża konopna ma przed sobą ogromną przyszłość, a samo potencjał zastosowania konopi wydaje się nie mieć końca.

Działamy z ogromną pasją i zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że na efekty naszych działań

czekają miliony ludzi na świecie. Przy produkcji stosujemy jedynie te najlepszej jakości kwiatostany konopi. Jednocześnie korzystamy z pomocy ekspertów, którzy mają bogate doświadczenie w pracy badawczo-produkcyjnej. Dokładamy razem wszelkich starań, aby każdy nasz klient otrzymywał produkt najwyższej jakości wraz zaświadczającym to certyfikatem.

Staramy się, aby nasz produkt stał się dziełem lepszego jutra. Mamy świadomość, że wymaga to wiele pracy, lecz nie zboczymy z obranej drogi i dołożymy wszelkich starań, aby tak było.

Baza wiedzy

Układ endokannabinoidowy

Wszystkie ssaki posiadają wewnętrzny układ endoknnabinoidowy, który odkryty został na początku lat 90

Receptory

Współczesna cywilizacja wywiera na nasze życie olbrzymi wpływ, żyjemy w warunkach wiecznego pośpiechu, dużego i ciągłego stresu,

Endokannabinoidy

Do aktywacji receptorów kannabinoidowych nasz organizm wytwarza substancje zwane endokannabinoidami. 

Jak dawkować olej?

Na temat dawkowania olejku z CBD, można znaleźć wiele teorii z pośród których znaczna część jest co najmniej dyskusyjna. Aby właściwie ustalić dawkowanie CBD, należy uwzględnić wiele aspektów. Istnieje niezliczona ilość zmiennych, takich jak waga ciała, kondycja fizyczna, dieta, metabolizm, genetyka, środowisko (zanieczyszczenie powietrza),stężenie produktu, skład produktu i wiele innych.

Ekstrakcja CBD

Ekstrakcja nadkrytycznym dwutlenkiem węgla należy do efektywniejszych sposobów...

Bądzmy w kontakcie

Jakieś pytania odnośnie produktu lub formy jego sprzedaży, zapraszamy do kontaktu z nami.